Satnica

Prikaži satnicu:

 

subota, 26. okt 2019.

Planet Rock Music Stage

Svilara cinema 1

14:30 - Juče / drama, Mađarska, 2018
Režija: Bálint Kenyeres, Selekcija: Filmski program
17:15 - Neću da budem luzerka / drama / komedija, Slovenija, 2018
Režija: Urša Menart, Selekcija: Filmski program
19:15 - Cvetna dolina / drama, Mađarska, 2018
Režija: László Csuja, Selekcija: Filmski program
00:15 - Take Me Somewhere NIce / drama, Holandija, Bosna, 2018
Režija: Ena Sendijarević, Selekcija: Filmski program

Svilara cinema 2

15:00 - Granny Project / dokumentarni, Mađarska, 2017
Režija: Bàlint Rèvèsz, Selekcija: Filmski program
17:00 - Taurunum boy / dokumentarni, Srbija, 2018
Režija: Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Selekcija: Filmski program
19:10 - Posledice / drama, Slovenija, Austrija, 2018
Režija: Darko Štante, Selekcija: Filmski program
00:00 - Otvorena / romantična komedija, Mađarska, 2018
Režija: Orsi Nagypál, Selekcija: Filmski program

Svilara cinema 3

14:45 - Vojnici. Priča iz Ferentarija / drama, Rumunija, Srbija, Belgija, 2017
Režija: Ivana Mladenović, Selekcija: Filmski program
17:10 - Jedan dan / drama, Mađarska, 2018
Režija: Zsófia Szilágyi, Selekcija: Filmski program
19:00 - Aleksi / drama, komedija , Hrvatska, Srbija, 2018
Režija: Barbara Vekarić, Selekcija: Filmski program
23:45 - Juče / drama, Mađarska, 2018
Režija: Bálint Kenyeres, Selekcija: Filmski program

Kožara cinema

15:00 - Teret / drama, Srbija, Francuska, Hrvatska, Iran, Katar, 2018
Režija: Ognjen Glavonić, Selekcija: Filmski program
17:00 - Druga strana svega / dokumentarni, Srbija, 2017
Režija: Mila Turajlić, Selekcija: Filmski program
19:15 - Zemlja meda / dokumentarni, Makedonija, 2019
Režija: Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Selekcija: Filmski program
00:00 - Zaposlena / drama, Grčka / Francuska / Srbija, 2018
Režija: Nikos Labôt, Selekcija: Filmski program
nedelja, 27. okt 2019.

Planet Rock Music Stage

Svilara cinema 1

14:50 - Cvetna dolina / drama, Mađarska, 2018
Režija: László Csuja, Selekcija: Filmski program
17:10 - Granny Project / dokumentarni, Mađarska, 2017
Režija: Bàlint Rèvèsz, Selekcija: Filmski program
19:00 - Druga strana svega / dokumentarni, Srbija, 2017
Režija: Mila Turajlić, Selekcija: Filmski program
23:10 - Posledice / drama, Slovenija, Austrija, 2018
Režija: Darko Štante, Selekcija: Filmski program

Svilara cinema 2

14:45 - Neću da budem luzerka / drama / komedija, Slovenija, 2018
Režija: Urša Menart, Selekcija: Filmski program
17:00 - Vojnici. Priča iz Ferentarija / drama, Rumunija, Srbija, Belgija, 2017
Režija: Ivana Mladenović, Selekcija: Filmski program
19:15 - Zaposlena / drama, Grčka / Francuska / Srbija, 2018
Režija: Nikos Labôt, Selekcija: Filmski program
22:45 - Ti imaš noć / drama, Montenegro, Serbia, Qatar, 2018
Režija: Ivan Salatić, Selekcija: Filmski program

Svilara cinema 3

15:00 - Take Me Somewhere NIce / drama, Holandija, Bosna, 2018
Režija: Ena Sendijarević, Selekcija: Filmski program
17:15 - Otvorena / romantična komedija, Mađarska, 2018
Režija: Orsi Nagypál, Selekcija: Filmski program
19:10 - Taurunum boy / dokumentarni, Srbija, 2018
Režija: Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Selekcija: Filmski program
23:00 - Jedan dan / drama, Mađarska, 2018
Režija: Zsófia Szilágyi, Selekcija: Filmski program

Kožara cinema

15:00 - Zemlja meda / dokumentarni, Makedonija, 2019
Režija: Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov, Selekcija: Filmski program
17:00 - Teret / drama, Srbija, Francuska, Hrvatska, Iran, Katar, 2018
Režija: Ognjen Glavonić, Selekcija: Filmski program
19:10 - Ti imaš noć / drama, Montenegro, Serbia, Qatar, 2018
Režija: Ivan Salatić, Selekcija: Filmski program
23:00 - Aleksi / drama, komedija , Hrvatska, Srbija, 2018
Režija: Barbara Vekarić, Selekcija: Filmski program