Satnica

 

Prikaži satnicu:
subota, 21. jun 2014. | nedelja, 22. jun 2014. | ponedeljak, 23. jun 2014. | utorak, 24. jun 2014. | sreda, 25. jun 2014. | četvrtak, 26. jun 2014. | petak, 27. jun 2014. | subota, 28. jun 2014.


subota, 21. jun 2014.
nedelja, 22. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
20:00 - Neposlušni / Road movie, Srbija, 2014
Režija: Mina Đukić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Otmica Mišela Uelbeka / Komedija, Francuska, 2014
Režija: Guillaume Nicloux, Selekcija: 360°
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Vik i Flo su videle medveda / Krimi | Drama | Triler, Kanada, 2013
Režija: Denis Côté, Selekcija: 360°
18:00 - Čudna mala mačka / Komedija | Drama | Porodični , Nemačka, 2013
Režija: Ramon Zürcher, Selekcija: 360°
20:15 - Moj zanat / Dokumentarni film, Hrvatska, Srbija, 2014
Režija: Mladen Matičević, Selekcija: Planet Rock
22:30 - Gotovo savršen život / Dokumentarni film, Bugarska, Belgija, 2013
Režija: Svetoslav Draganov, Selekcija: Fresh Danube Films
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Sporazum / Dokumentarni film, Danska, Srbija, Velika Britanija, Belgija, 2013
Režija: Karen Stokkendal Poulsen, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
16:00 - Bicikli pričaju priče / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Milan Lisica, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Leto bez meseca / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Stefan Ivančić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Pretplatnik / Igrani, Ukrajina, 2013
Režija: Maryna Artemenko, Oksana Artemenko, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Proračunata ljubav / Eksperimentalni, Srbija, 2014
Režija: Igor Simić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Sumnje i tajne / Dokumentarni film, Srbija, 2012
Režija: Želimir Gvardiol, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Mehanizmi radosti / Igrani, Rusija, 2014
Režija: Maria Polyakova, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Kada smo pričali o trianglu / Igrani, SAD, 2013
Režija: Milan Roganović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
21:00 - U potrazi za Šugar menom / Muzički dokumentarni | Biografija, Švedska, UK, 2012
Režija: Malik Bendjelloul, Selekcija: Planet Rock
23:00 - Zaista sve: Muzika, život i vremena Granta Harta / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Gorman Bechard, Selekcija: Planet Rock
Amstel Open Air
21:15 - The Stone Roses: Isklesani od kamena / Muzički dokumentarni film, UK, 2013
Režija: Shane Meadows, Selekcija: Planet Rock
23:15 - Seks, droga i oporezivanje / Biografija | Drama, Danska, 2013
Režija: Christoffer Boe, Selekcija: 360°
Nestea Open Air
21:00 - Pesma iz šume / Dokumentarni film, Nemačka, 2013
Režija: Michael Obert, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
23:00 - Sepideh - dosezanje zvezda / Dokumentarni film, Danska, 2013
Režija: Berit Madsen, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
ponedeljak, 23. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
15:00 - Otmica Mišela Uelbeka / Komedija, Francuska, 2014
Režija: Guillaume Nicloux, Selekcija: 360°
17:30 - Abeceda / Dokumentarni film, Nemačka, Austrija, 2013
Režija: Erwin Wagenhofer, Selekcija: 360°
20:00 - Pogrebnik / Dokumentarni film, Srbija, Nemačka, 2013
Režija: Dragan Nikolić, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Ples stvarnosti / Biografija | Drama | Fantazija, Čile, Francuska, 2012
Režija: Alejandro Jodorowsky, Selekcija: 360°
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Gotovo savršen život / Dokumentarni film, Bugarska, Belgija, 2013
Režija: Svetoslav Draganov, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - LCD Soundsystem: Umukni i sviraj hitove / Dokumentarni film, UK, 2012
Režija: Will Lovelace, Dylan Southern, Selekcija: Planet Rock
20:15 - Čudo / Drama, Slovačka, Češka republika, 2013
Režija: Juraj Lehotský, Selekcija: Fresh Danube Films
22:45 - Besplatan ulaz / Drama | Muzički film, Mađarska, 2014
Režija: Yvonne Kerékgyártó, Selekcija: Fresh Danube Films
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - Iza sunca / Drama, Izrael, 2006
Režija: Yuval Shafferman, Selekcija: Tribute to Israeli Film
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Zaista sve: Muzika, život i vremena Granta Harta / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Gorman Bechard, Selekcija: Planet Rock
16:00 - Bili smo prvaci sveta / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Ivica Vidanović, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Dedina bašta / Dokumentarni film, Švajcarska, 2012
Režija: Ognjen Isailović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Kratka je noć / Igrani, Srbija, 2013
Režija: Isidora Veselinović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Dupe daire / Eksperimentalni, Brazil , 2012
Režija: Carlo Sampietro, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - I kako si, deda, šta se radi? / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Goran Nikolić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Koža će nam postati siva / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Ivan Bakrač, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Beograd - život ili smrt / Dokumentarni film, Srbija, 2014
Režija: Bojana S. Knežević, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
21:00 - Boles / Kratki animirani, Slovenija, Nemačka , 2013
Režija: Špela Čadež , Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Cigano / Kratki igrani, Portugalija, 2013
Režija: David Bonneville, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Komm und Spiel / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Daria Belova , Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Moonshine / Kratki animirani, Poljska, 2013
Režija: Michał Poniedzielski , Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - el / Kratki igrani, Mađarska, 2014
Režija: Roland Ferge, Selekcija: Cinema City Shorts
23:00 - Muzika je univerzalni jezik / Muzički dokumentarni film, Srbija, 2014
Režija: Miloš Drobnjaković, Selekcija: Planet Rock
23:30 - Rekonstrukcije / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Dean Radovanović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
Amstel Open Air
21:15 - Ping pong leto / Komedija, SAD, 2014
Režija: Michael Tully, Selekcija: 360°
23:15 - Piter Gabrijel: Povratak na front / Muzički film, Velika Britanija, 2013
Režija: Hamish Hamilton, Created by Peter Gabriel, Rob Sinclair, Blue Leach, Selekcija: Planet Rock
Nestea Open Air
00:00 - Dvadeset stopa od zvezda / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Morgan Neville, Selekcija: Planet Rock
21:00 - Otac na službenom putu / Istorijsko ljubavni | Drama, SFRJ, 1985
Režija: Emir Kusturica, Selekcija: Respect to... Zoran Simjanović
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
utorak, 24. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
15:00 - Ples stvarnosti / Biografija | Drama | Fantazija, Čile, Francuska, 2012
Režija: Alejandro Jodorowsky, Selekcija: 360°
17:30 - Seks, droga i oporezivanje / Biografija | Drama, Danska, 2013
Režija: Christoffer Boe, Selekcija: 360°
20:00 - Top je bio vreo / Drama, Srbija, 2014
Režija: Slobodan Skerlić, Selekcija: Nacionalna klasa
22:30 - Vojna akademija 2 / Komedija, Srbija, 2013
Režija: Dejan Zečević, Selekcija: Nacionalna klasa
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Čudo / Drama, Slovačka, Češka republika, 2013
Režija: Juraj Lehotský, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Balkan ekspres / Komedija, ratni, SFRJ, 1983
Režija: Branko Baletić, Selekcija: Respect to... Zoran Simjanović
20:30 - Plišani teroristi / Dokumentarni film, Slovačka, Češka, Hrvatska, 2013
Režija: Pavol Pekarčík, Ivan Ostrochovský, Peter Kerekes, Selekcija: Fresh Danube Films
22:45 - Visoki učinak / Drama | Komedija, Austrija, 2014
Režija: Johanna Moder, Selekcija: Fresh Danube Films
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - Fusnota / Komedija | Drama , Izrael, 2011
Režija: Joseph Cedar, Selekcija: Tribute to Israeli Film
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - U potrazi za Šugar menom / Muzički dokumentarni | Biografija, Švedska, UK, 2012
Režija: Malik Bendjelloul, Selekcija: Planet Rock
16:00 - Inercija prošlosti / Dokumentarni film, Srbija, 2014
Režija: Dejan Vražalić, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Ulični psi / Igrani, Indija, 2013
Režija: Atanu Mukherjee, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Mamci i udice / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Luka Popadić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Mrzim te / Igrani, Hrvatska, 2013
Režija: Lana Kosovac, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Studije o histeriji / Igrani, Nemačka, 2013
Režija: Gabriel Borgetto, Bernd Faaß, Matthias Bäuerle, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Kako sam prestala da pijem i postala majka / Igrani, Bosna i Hercegovina, 2014
Režija: Marina Radmilac, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
21:00 - Death Metal Angola / Dokumentarni film, USA, Angola, 2013
Režija: Jeremy Xido, Selekcija: Planet Rock
23:00 - Dvadeset stopa od zvezda / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Morgan Neville, Selekcija: Planet Rock
Amstel Open Air
21:15 - Raž / Drama, SAD, 2013
Režija: Goran Stanković, Selekcija: California Dreaming
21:15 - Paničar / Drama, SAD, 2013
Režija: Saša Numić, Selekcija: California Dreaming
21:15 - Crveni jahač / Akcija | Triler, SAD, 2013
Režija: Gala Goliani, Selekcija: California Dreaming
23:00 - Doušnička pesma: Tajni agent Reiđi / Akcija | Komedija, Japan, 2013
Režija: Miike Takashi, Selekcija: 360°
Nestea Open Air
21:00 - Pogrebnik / Dokumentarni film, Srbija, Nemačka, 2013
Režija: Dragan Nikolić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Lepotica i bokser / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Zachary Heinzerling, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
sreda, 25. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
15:00 - Abeceda / Dokumentarni film, Nemačka, Austrija, 2013
Režija: Erwin Wagenhofer, Selekcija: 360°
17:30 - Top je bio vreo / Drama, Srbija, 2014
Režija: Slobodan Skerlić, Selekcija: Nacionalna klasa
20:00 - Čudna šuma / Drama, Srbija, Mađarska, 2014
Režija: Szabolcs Tolnai, Selekcija: Nacionalna klasa
22:30 - Mamula / Fantazija, Srbija, 2014
Režija: Milan Todorović, Selekcija: Nacionalna klasa
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Plišani teroristi / Dokumentarni film, Slovačka, Češka, Hrvatska, 2013
Režija: Pavol Pekarčík, Ivan Ostrochovský, Peter Kerekes, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Visoki učinak / Drama | Komedija, Austrija, 2014
Režija: Johanna Moder, Selekcija: Fresh Danube Films
20:15 - Popraviti ljubav / Komedija, Rumunija, 2013
Režija: Iulia Rugina, Selekcija: Fresh Danube Films
22:30 - Vik i Flo su videle medveda / Krimi | Drama | Triler, Kanada, 2013
Režija: Denis Côté, Selekcija: 360°
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - Provodadžija / Drama, Izrael, 2010
Režija: Avi Nesher, Selekcija: Tribute to Israeli Film
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Lepotica i bokser / Dokumentarni film, SAD, 2013
Režija: Zachary Heinzerling, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
16:00 - Sepideh - dosezanje zvezda / Dokumentarni film, Danska, 2013
Režija: Berit Madsen, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - 30 minuta dnevno / Igrani, Belgija , 2013
Režija: Samuel Lampaert, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Nemoj da žuriš / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Katarina Mutić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Klasići / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Milan Smiljanić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Bebisiter / Igrani, Hrvatska, 2013
Režija: Ivan Sikavica, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Goran / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Roberto Santaguida, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Rekvijem za noć / Igrani, Iran, 2013
Režija: Yousef Kargar, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
21:00 - Cruising Electric (1980) / Kratki igrani, SAD, Kanada, 2013
Režija: Brumby Boylston, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - La Isla / Kratki igrani, Čile, Poljska, Danska , 2014
Režija: Dominga Sotomayor, Katarzyna Klimkiewicz, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - The Kalasha and the Crescent / Kratki dokumentarni, Pakistan, 2013
Režija: Iara Lee, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Three Stones for Jean Genet / Kratki dokumentarni, Nemačka , 2014
Režija: Frieder Schlaich , Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Chiralia / Kratki igrani, Nemačka, 2012
Režija: Santiago Gil, Selekcija: Cinema City Shorts
23:00 - Papaya Make Some Noise! / Muzički dokumentarni film, Hrvatska, 2014
Režija: Vanja Vaščarac, Selekcija: Planet Rock
Amstel Open Air
21:15 - Fudbalski trener Zoran i afrički tigrovi / Dokumentarni film, Engleska, 2013
Režija: Sam Benstead, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
22:45 - Pina 2D / Dokumentarni film, Nemačka | Francuska | UK, 2011
Režija: Wim Wenders, Selekcija: Planet Rock
Nestea Open Air
21:00 - Sok od šljiva / Komedija, SFRJ, 1981
Režija: Branko Baletić, Selekcija: Respect to... Zoran Simjanović
23:00 - Dobar sin / Dokumentarni film, Izrael, 2013
Režija: Shirly Berkovitz, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
četvrtak, 26. jun 2014.
Muzej savremene umetnosti Vojvodine
Arena Cineplex - sala 5
15:00 - Ping pong leto / Komedija, SAD, 2014
Režija: Michael Tully, Selekcija: 360°
17:30 - Čudna šuma / Drama, Srbija, Mađarska, 2014
Režija: Szabolcs Tolnai, Selekcija: Nacionalna klasa
20:00 - Love Hunter: Priče iz njujorškog taksija / Muzički film, SAD, 2013
Režija: Nemanja Bala, Branislav Bala, Selekcija: Nacionalna klasa
22:30 - Zašto se ne igraš u paklu? / Akcija, Japan, 2013
Režija: Sion Sono, Selekcija: 360°
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Popraviti ljubav / Komedija, Rumunija, 2013
Režija: Iulia Rugina, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Anđeo čuvar / Kriminalistički, SFRJ, 1987
Režija: Goran Paskaljević , Selekcija: Respect to... Zoran Simjanović
20:30 - Vis-A-Vis / Drama, Hrvatska, 2013
Režija: Nevio Marasović, Selekcija: Fresh Danube Films
22:30 - Oh Boy / Drama, Nemačka, 2012
Režija: Jan Ole Gerste, Selekcija: Fresh Danube Films
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - Kako sam ubio Rabina / Kratki film, Izrael, 2012
Režija: Michael Alalu, Selekcija: Tribute to Israeli Film
21:30 - Poseta orkestra / Komedija | Drama | Muzika, Izrael, 2007
Režija: Eran Kolirin, Selekcija: Tribute to Israeli Film
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Dobar sin / Dokumentarni film, Izrael, 2013
Režija: Shirly Berkovitz, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
16:00 - Pesma iz šume / Dokumentarni film, Nemačka, 2013
Režija: Michael Obert, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Izlaz u slučaju opasnosti / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Vladimir Tagić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Nedeljni ručak / Dokumentarni film, Mađarska, 2013
Režija: Dorottya Zurbó, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Zima / Igrani, Srbija, 2012
Režija: Bojana Starčević, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Običan dan / Animacija, Srbija, 2013
Režija: Vuk Palibrk, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - 1973 / Dokumentarni film, Srbija, 2014
Režija: Stefan Ivančić, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
Amstel Open Air
21:15 - Neposlušni / Road movie, Srbija, 2014
Režija: Mina Đukić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:30 - Muse – uživo sa Olimpijskog stadiona u Rimu / Muzički film, Italija, 2013
Režija: Matt Askem, Selekcija: Planet Rock
Nestea Open Air
21:00 - Bili smo prvaci sveta / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Ivica Vidanović, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
23:00 - Mama i tata / Dokumentarni film, Nemačka, 2014
Režija: Franziska Schönenberger, Jayakrishnan Subramanian, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
petak, 27. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
15:00 - Zašto se ne igraš u paklu? / Akcija, Japan, 2013
Režija: Sion Sono, Selekcija: 360°
17:30 - Doušnička pesma: Tajni agent Reiđi / Akcija | Komedija, Japan, 2013
Režija: Miike Takashi, Selekcija: 360°
20:00 - Kad ljubav zakasni / Melodrama, Srbija, 2013
Režija: Ivan Stefanović, Selekcija: Nacionalna klasa
22:30 - Katedrale kulture / Dokumentarni film, Nemačka, Danska, Austrija, Norveška, 2014
Režija: Wim Wenders, Michael Glawogger, Michael Madsen, Robert Redford, Margreth Olin, Karim Aïnouz, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Vis-A-Vis / Drama, Hrvatska, 2013
Režija: Nevio Marasović, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Besplatan ulaz / Drama | Muzički film, Mađarska, 2014
Režija: Yvonne Kerékgyártó, Selekcija: Fresh Danube Films
20:15 - Popuni prazninu / Drama, Izrael, 2012
Režija: Rama Burshtein, Selekcija: Tribute to Israeli Film
22:30 - Karpoputnik / Eksperimentalni, Slovenija, 2013
Režija: Matjaž Ivanišin, Selekcija: Fresh Danube Films
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - LCD Soundsystem: Umukni i sviraj hitove / Dokumentarni film, UK, 2012
Režija: Will Lovelace, Dylan Southern, Selekcija: Planet Rock
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Death Metal Angola / Dokumentarni film, USA, Angola, 2013
Režija: Jeremy Xido, Selekcija: Planet Rock
16:00 - Album 61 / Dokumentarni film, Izrael, 2013
Režija: Halil Efrat, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Ovih dana / Igrani, Srbija, 2014
Režija: Nenad Tesla, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Više od dva sata / Igrani, Iran, 2013
Režija: Ali Asgari, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Linije neba / Eksperimentalni, Srbija, 2013
Režija: Nadine Poulain, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
18:30 - Život je / Dokumentarni film, Crna Gora, 2013
Režija: Vladimir Perović, Selekcija: Up to 10.000 Bucks
21:00 - Van utabanog puta / Dokumentarni film, Portugal, 2013
Režija: João Pedro Moreira, Selekcija: Planet Rock
22:30 - Piter Gabrijel: Povratak na front / Muzički film, Velika Britanija, 2013
Režija: Hamish Hamilton, Created by Peter Gabriel, Rob Sinclair, Blue Leach, Selekcija: Planet Rock
Amstel Open Air
21:15 - Moj zanat / Dokumentarni film, Hrvatska, Srbija, 2014
Režija: Mladen Matičević, Selekcija: Planet Rock
23:30 - Krvavo leto / Horor, SAD, 2014
Režija: Onur Tukel, Selekcija: 360°
Nestea Open Air
21:00 - Miris poljskog cveca / Drama, SFRJ, 1977
Režija: Srđan Karanović, Selekcija: Respect to... Zoran Simjanović
23:30 - Bicikli pričaju priče / Dokumentarni film, Srbija, 2013
Režija: Milan Lisica, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts
subota, 28. jun 2014.
Arena Cineplex - sala 5
20:00 - Loša kosa / Drama, Venecuela, Argentina, Peru, Nemačka, 2013
Režija: Mariana Rondón, Selekcija: 360°
22:45 - Pina 3D / Dokumentarni film, Nemačka | Francuska | UK, 2011
Režija: Wim Wenders, Selekcija: Planet Rock
Arena Cineplex - sala 2
15:15 - Karpoputnik / Eksperimentalni, Slovenija, 2013
Režija: Matjaž Ivanišin, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Oh Boy / Drama, Nemačka, 2012
Režija: Jan Ole Gerste, Selekcija: Fresh Danube Films
20:15 - Čudna mala mačka / Komedija | Drama | Porodični , Nemačka, 2013
Režija: Ramon Zürcher, Selekcija: 360°
22:30 - The Stone Roses: Isklesani od kamena / Muzički dokumentarni film, UK, 2013
Režija: Shane Meadows, Selekcija: Planet Rock
Arena Cineplex - sala 1
21:00 - Krvavo leto / Horor, SAD, 2014
Režija: Onur Tukel, Selekcija: 360°
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - kino sala
14:00 - Van utabanog puta / Dokumentarni film, Portugal, 2013
Režija: João Pedro Moreira, Selekcija: Planet Rock
16:00 - Kad ti tata kupi slona / Dokumentarni film, Srbija, 2014
Režija: Marija Žižović, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
18:30 - Životi vredni življenja / Dokumentarni film, SAD, 2011
Režija: Eric Neudal, Alison Gilkey, Selekcija: Special Screenings
21:00 - Treba biti spreman na sve / Kratki dokumentarni, Srbija , 2005
Režija: Željko Mandić, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Café Regular, Cairo / Kratki igrani, Egipat, Indija , 2012
Režija: Ritesh Batra, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Choreography / Kratki dokumentarni, SAD, Kanada, 2014
Režija: Ashley Sabin, David Redmon, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Gregory Go Boom / Kratki igrani, SAD, 2013
Režija: Janicza Bravo, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Verbatim / Kratki igrani, SAD, 2013
Režija: Brett Weiner, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Újratervezés / Kratki igrani, Mađarska , 2013
Režija: Barnabás Tóth, Selekcija: Cinema City Shorts
21:00 - Μια ηχηρη ιστορια / Kratki igrani, Grčka , 2013
Režija: Alkioni Valsari, Selekcija: Cinema City Shorts
23:00 - Muse – uživo sa Olimpijskog stadiona u Rimu / Muzički film, Italija, 2013
Režija: Matt Askem, Selekcija: Planet Rock
Amstel Open Air
21:15 - Love Hunter: Priče iz njujorškog taksija / Muzički film, SAD, 2013
Režija: Nemanja Bala, Branislav Bala, Selekcija: Nacionalna klasa
Nestea Open Air
21:00 - Album 61 / Dokumentarni film, Izrael, 2013
Režija: Halil Efrat, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
23:00 - Fudbalski trener Zoran i afrički tigrovi / Dokumentarni film, Engleska, 2013
Režija: Sam Benstead, Selekcija: Beldocs @ Cinema City
Muzej savremene umetnosti Vojvodine - galerija
18:00 - La Isla de los Muertos / Eksperimentalni kratki, Španija, Nemačka , 2013
Režija: Vuk Jevremović, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Miniature Melbourne / Kratki dokumentarni , Australija , 2013
Režija: Nathan Kaso, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Sitna ptica / Eksperimentalni kratki, Srbija, Hrvatska , 2013
Režija: Dane Komljen, Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Thing / Eksperimentalni kratki, Belgija, Francuska, Italija , 2013
Režija: Anouk De Clercq , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Saturn Tage / Kratki igrani, Nemačka, 2013
Režija: Sara Bungartz , Selekcija: Cinema City Shorts
18:00 - Poslednji voz / Kratki film, SFRJ, 1965
Režija: Stevan Galetin, Selekcija: Cinema City Shorts

 

 

Pronađi film
Naziv:
Režija:
Godina proizvodnje:
Zemlja porekla:
Programska selekcija: