Satnica

Prikaži satnicu:

 

ponedeljak, 29. jun 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

20:00 - Panama / Ljubavni/Triler, Srbija, 2015
Režija: Pavle Vučković, Selekcija: Nacionalna klasa

Quarter Indoor Cinema

20:00 - Pasja ljubav / Drama, triler, Meksiko, 1999
Režija: Alejandro González Iñárritu, Selekcija: Respect to First Films

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:00 - Kratka kožica / Komedija, drama, Italija, 2014
Režija: Duccio Chiarini , Selekcija: 360°

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

20:00 - Potraga za Felom / Muzički dokumentarni film, SAD, 2014
Režija: Alex Gibney , Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Tilva Roš / Drama, Srbija, 2010
Režija: Nikola Ležaić , Selekcija: Special Screenings
utorak, 30. jun 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Kratka kožica / Komedija, drama, Italija, 2014
Režija: Duccio Chiarini , Selekcija: 360°
17:30 - Potraga za Felom / Muzički dokumentarni film, SAD, 2014
Režija: Alex Gibney , Selekcija: Planet Rock
20:00 - Enklava / Drama, Srbija, Nemačka, 2015
Režija: Goran Radovanović, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Lekcija / Drama , Bugarska, Grčka, 2014
Režija: Kristina Grozeva, Petar Valchanov, Selekcija: Fresh Danube Films

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Felvidek: između dve zemlje / Dokumentarni film, Češka Republika | Slovačka, 2014
Režija: Vladislava Plancíková, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Marijina epizoda / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Sanja Živković, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Ringišpil / Dokumentarni film, Srbija, Švajcarska, Portugalija, 2015
Režija: Luka Popadić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Ana trg / Dokumentarni film, Hrvatska, 2015
Režija: Jelena Novaković, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Ma, nema veze / Eksperimentalni film, Hrvatska, Srbija, 2015
Režija: Gea Gojak, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Sama / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Katarina Koljević, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Sjajna afera / Igrani film, Francuska, 2014
Režija: Laurent Ardoint, Stephane Duprat, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
20:00 - Dijamantski jezici / Drama/Komedija, Kanada, 2015
Režija: Pavan Moondi & Brian Robertson , Selekcija: 360°
22:00 - Žigosana / Melodrama, Srbija, 2015
Režija: Saša Radojević, Selekcija: Nacionalna klasa

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Gub / Drama, Velika Britanija, 2014
Režija: Guy Myhill, Selekcija: 360°
22:45 - Kurt Kobejn: montaža pakla / Muzički dokumentarni film, SAD, 2015
Režija: Brett Morgen, Selekcija: Planet Rock

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - Pulp: film o životu, smrti i supermaketima / Muzički dokumentarni film, Velika Britanija, 2014
Režija: Florian Habicht, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Krugovi / Drama, Srbija, Nemačka, Francuska, Slovenija, Hrvatska , 2013
Režija: Srdan Golubović , Selekcija: Special Screenings
sreda, 1. jul 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Lekcija / Drama , Bugarska, Grčka, 2014
Režija: Kristina Grozeva, Petar Valchanov, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Gub / Drama, Velika Britanija, 2014
Režija: Guy Myhill, Selekcija: 360°
20:00 - Autoportret poslušne kćeri / Drama, Rumunija, 2014
Režija: Ana Lungu , Selekcija: Fresh Danube Films
22:00 - Limbo / Drama, Nemačka, Danska, 2014
Režija: Anna Sofie Hartmann, Selekcija: Fresh Danube Films

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Enklava / Drama, Srbija, Nemačka, 2015
Režija: Goran Radovanović, Selekcija: Nacionalna klasa
18:00 - Ništa nije za džabe / Igrani film, Izrael, 2014
Režija: Leeron Revah, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Još jedan mesečev pejzaž / Igrani film, Belgija, 2014
Režija: Maxim Hectors, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Dobar sused / Igrani film, Srbija, 2015
Režija: Đorđe Stanković , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Klackalica / Animirani film, Srbija, 2015
Režija: Mina Cvetinović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Neki drugi svet / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Filip Markovinović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - IT devojka / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Oriol Puig Playà , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
20:00 - Isceljenje / Drama, Srbija, 2014
Režija: Ivan Jović, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Suvišan čovek / Komedija | Drama, Italija, 2001
Režija: Paolo Sorrentino, Selekcija: Respect to First Films

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Ničije dete / Drama, Srbija, 2014
Režija: Vuk Ršumović, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Vidim, vidim / Psiho-triler, horor, Austrija, 2014
Režija: Veronika Franz & Severin Fiala, Selekcija: Fresh Danube Films

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - Bjork: biofilija uživo / Muzički dokumentarni film, Velika Britanija, 2014
Režija: Nick Fenton, Peter Strickland, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Klip / Drama , Srbija , 2012
Režija: Maja Miloš , Selekcija: Special Screenings

SKCNS Brod Teatar

21:00 - Enklava / Drama, Srbija, Nemačka, 2015
Režija: Goran Radovanović, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Marijina epizoda / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Sanja Živković, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Ma, nema veze / Eksperimentalni film, Hrvatska, Srbija, 2015
Režija: Gea Gojak, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Ringišpil / Dokumentarni film, Srbija, Švajcarska, Portugalija, 2015
Režija: Luka Popadić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Sama / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Katarina Koljević, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Ana trg / Dokumentarni film, Hrvatska, 2015
Režija: Jelena Novaković, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Sjajna afera / Igrani film, Francuska, 2014
Režija: Laurent Ardoint, Stephane Duprat, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
četvrtak, 2. jul 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Limbo / Drama, Nemačka, Danska, 2014
Režija: Anna Sofie Hartmann, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Isceljenje / Drama, Srbija, 2014
Režija: Ivan Jović, Selekcija: Nacionalna klasa
20:00 - Varvari / Tinejdžerska drama , Srbija, 2014
Režija: Ivan Ikić, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Okean / Film esej, Srbija, 2014
Režija: Tamara Drakulić, Selekcija: Nacionalna klasa

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Autoportret poslušne kćeri / Drama, Rumunija, 2014
Režija: Ana Lungu , Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Noćas mi srce pati / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Nikola Zdravković , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Veče uz radio (#5. Muzikalni dnevnik) / Eksperimentalni, Srbija, 2014-2015
Režija: Miloš Tomić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Poslednji čin / Igrani film, Makedonija, 2014
Režija: Dina Duma , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - U meni / Animacija, Portugalija, Mađarska, 2015
Režija: Natália Azevedo Andrade, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Sve je više stvari koje dolaze / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Jelena Gavrilović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Đavo u gospođici Džons / Igrani film, Hrvatska, 2014
Režija: Josip Lukić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
20:00 - Felvidek: između dve zemlje / Dokumentarni film, Češka Republika | Slovačka, 2014
Režija: Vladislava Plancíková, Selekcija: Fresh Danube Films
22:00 - Vidim, vidim / Psiho-triler, horor, Austrija, 2014
Režija: Veronika Franz & Severin Fiala, Selekcija: Fresh Danube Films

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Gljive / Drama, Kolumbija, 2014
Režija: Oscar Ruiz Navia, Selekcija: 360°
23:00 - A i ružan si / Komedija, Irska, 2014
Režija: Mark Noonan, Selekcija: 360°

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - Maske / Dokumentarni film, Srbija, 2015
Režija: Brankica Drašković, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Žigosana / Melodrama, Srbija, 2015
Režija: Saša Radojević, Selekcija: Nacionalna klasa

SKCNS Brod Teatar

21:00 - Isceljenje / Drama, Srbija, 2014
Režija: Ivan Jović, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Ništa nije za džabe / Igrani film, Izrael, 2014
Režija: Leeron Revah, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Klackalica / Animirani film, Srbija, 2015
Režija: Mina Cvetinović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Još jedan mesečev pejzaž / Igrani film, Belgija, 2014
Režija: Maxim Hectors, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Neki drugi svet / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Filip Markovinović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Dobar sused / Igrani film, Srbija, 2015
Režija: Đorđe Stanković , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - IT devojka / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Oriol Puig Playà , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
petak, 3. jul 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Ničije dete / Drama, Srbija, 2014
Režija: Vuk Ršumović, Selekcija: Nacionalna klasa
18:00 - A i ružan si / Komedija, Irska, 2014
Režija: Mark Noonan, Selekcija: 360°
20:00 - Goli / Dokumentarni film, Hrvatska, 2014
Režija: Tiha K. Gudac, Selekcija: Fresh Danube Films
22:00 - Mladi pesnik / Drama, Francuska, 2014
Režija: Demien Manivel, Selekcija: 360°

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Okean / Film esej, Srbija, 2014
Režija: Tamara Drakulić, Selekcija: Nacionalna klasa
18:00 - Devojka koja propada / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Marko Kaćanski , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Cveće zla / Eksperimentalni film, Srbija, 2014
Režija: Sabolč Tolnai , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Zaposleni mrtvaci / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Fernando González , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Planinski trip / Igrani film, Poljska, 2015
Režija: Robin Lipo, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Divna budućnost ljubavi moja / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Marko Žunić , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
20:00 - Kung Fu Eliot / Dokumentarni film, Kanada, 2014
Režija: Jaret Belliveau, Matthew Bauckman, Selekcija: 360°
22:00 - Pepi, Lusi, Bom i ostale devojke iz društva / Komedija, Španija, 1980
Režija: Pedro Almodóvar, Selekcija: Respect to First Films

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Mali Budo / Crna komedija, Srbija, 2014
Režija: Danilo Bećković, Selekcija: Fresh Danube Films
20:45 - Mali Budo / Crna komedija, Srbija, 2014
Režija: Danilo Bećković, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Omča mladosti / Drama, Holandija, Južnoafrička Republika, 2015
Režija: Sibs Shongwe-La Mer, Selekcija: 360°

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - Ulični svirači / Dokumentarni film, Srbija, 2015
Režija: Nemanja Babić, Selekcija: Planet Rock
21:30 - Industrijal muzika za dekonstruisan grad / Muzički dokumentarac, Francuska, 2015
Režija: Amélie Ravalec & Travis Collins, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Maske / Dokumentarni film, Srbija, 2015
Režija: Brankica Drašković, Selekcija: Planet Rock

SKCNS Brod Teatar

21:00 - Varvari / Tinejdžerska drama , Srbija, 2014
Režija: Ivan Ikić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Noćas mi srce pati / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Nikola Zdravković , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - U meni / Animacija, Portugalija, Mađarska, 2015
Režija: Natália Azevedo Andrade, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Veče uz radio (#5. Muzikalni dnevnik) / Eksperimentalni, Srbija, 2014-2015
Režija: Miloš Tomić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Sve je više stvari koje dolaze / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Jelena Gavrilović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Poslednji čin / Igrani film, Makedonija, 2014
Režija: Dina Duma , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Đavo u gospođici Džons / Igrani film, Hrvatska, 2014
Režija: Josip Lukić, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
subota, 4. jul 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Mladi pesnik / Drama, Francuska, 2014
Režija: Demien Manivel, Selekcija: 360°
18:00 - Goli / Dokumentarni film, Hrvatska, 2014
Režija: Tiha K. Gudac, Selekcija: Fresh Danube Films
20:00 - Spomenik Majklu Džeksonu / Crna komedija, Srbija, Nemačka, Makedonija, Hrvatska, 2014
Režija: Darko Lungulov, Selekcija: Nacionalna klasa

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Dijamantski jezici / Drama/Komedija, Kanada, 2015
Režija: Pavan Moondi & Brian Robertson , Selekcija: 360°
18:00 - Turista / Igrani film, Bosna, 2014
Režija: Ariel Shaban , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Strah / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Carlos de Antonio , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
18:00 - Petlja / Igrani film, Srbija, 2014/2015
Režija: Milutin Petrović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
20:00 - Off / Drama, triler, Srbija, 2015
Režija: Predrag Stojić, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Otvoreni kavez / Drama, Nemačka, Srbija, 2015
Režija: Siniša Galić, Selekcija: Nacionalna klasa

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Liza, lisica-vila / Crna komedija, romansa, Mađarska, 2014
Režija: Károly Ujj Mészáros, Selekcija: Fresh Danube Films
23:00 - Pobesneli Maks / Akcija, avantura, Australija, 1979
Režija: George Miller, Selekcija: Respect to First Films

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - Depeche Mode: Alive in Berlin / Dokumentarni, muzički film, Velika Britanija, 2014
Režija: Anton Corbijn, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Goli / Dokumentarni film, Hrvatska, 2014
Režija: Tiha K. Gudac, Selekcija: Fresh Danube Films

SKCNS Brod Teatar

21:00 - Okean / Film esej, Srbija, 2014
Režija: Tamara Drakulić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Devojka koja propada / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Marko Kaćanski , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Planinski trip / Igrani film, Poljska, 2015
Režija: Robin Lipo, Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Cveće zla / Eksperimentalni film, Srbija, 2014
Režija: Sabolč Tolnai , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Divna budućnost ljubavi moja / Igrani film, Srbija, 2014
Režija: Marko Žunić , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Zaposleni mrtvaci / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Fernando González , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
nedelja, 5. jul 2015.

SKCNS Fabrika Indoor Cinema

15:30 - Liza, lisica-vila / Crna komedija, romansa, Mađarska, 2014
Režija: Károly Ujj Mészáros, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Kreditni limit / Drama, Gruzija, Francuska, Nemačka, 2014
Režija: Salome Alexi, Selekcija: 360°
20:00 - Nebo iznad nas / Drama, Holandija, Belgija, Srbija, Grčka, 2015
Režija: Marinus Groothof, Selekcija: Nacionalna klasa
22:00 - Kombinat "Nada" / Drama, Rusija, 2014
Režija: Natalia Meschaninova, Selekcija: 360°

Quarter Indoor Cinema

15:30 - Omča mladosti / Drama, Holandija, Južnoafrička Republika, 2015
Režija: Sibs Shongwe-La Mer, Selekcija: 360°
18:00 - Mali Budo / Crna komedija, Srbija, 2014
Režija: Danilo Bećković, Selekcija: Fresh Danube Films
18:00 - Mali Budo / Crna komedija, Srbija, 2014
Režija: Danilo Bećković, Selekcija: Nacionalna klasa
20:00 - Drhtaj u bespuću / Drama, Vijetnam, Francuska, Norveška, Nemačka, 2014
Režija: Nguyễn Hoàng Điệp, Selekcija: 360°
22:00 - Pulp: film o životu, smrti i supermaketima / Muzički dokumentarni film, Velika Britanija, 2014
Režija: Florian Habicht, Selekcija: Planet Rock

Amstel Open Air Cinema - Limanski park

20:45 - Pre kiše / Drama, Velika Britanija, Francuska, Makedonija, 1994
Režija: Milcho Manchevski, Selekcija: Respect to First Films
23:00 - Kung Fu Eliot / Dokumentarni film, Kanada, 2014
Režija: Jaret Belliveau, Matthew Bauckman, Selekcija: 360°

Planet Rock Music Stage & Open Air Cinema

21:00 - U2: Pogled s neba / Muzički dokumentarac, SAD, Velika Britanija, 2011
Režija: Davis Guggenheim, Selekcija: Planet Rock

Firchie Think Tank Studio

22:00 - Depeche Mode: Alive in Berlin / Dokumentarni, muzički film, Velika Britanija, 2014
Režija: Anton Corbijn, Selekcija: Planet Rock

SKCNS Brod Teatar

21:00 - Otvoreni kavez / Drama, Nemačka, Srbija, 2015
Režija: Siniša Galić, Selekcija: Nacionalna klasa
23:00 - Turista / Igrani film, Bosna, 2014
Režija: Ariel Shaban , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Strah / Igrani film, Španija, 2014
Režija: Carlos de Antonio , Selekcija: Up to 10,000 Bucks
23:00 - Petlja / Igrani film, Srbija, 2014/2015
Režija: Milutin Petrović , Selekcija: Up to 10,000 Bucks